Dodatki dla Subiekt GT

 

 

 

Podstawową działalnością firmy NetSetup jest tworzenie dodatków do oprogramowania firmy InsERT, w szczególności dla programu Subiekt GT.

 

Szczegółowe informacje na temat dodatków do programu Subiekt GT, można uzyskać klikając znajdujący się po lewej stronie link "Rozszerzenia do programu Subiekt GT i Subiekt GT Sfera".

Znajduje się tam ogólny opis pisanych przez nas rozszerzeń oraz opis gotowych programów.

 

Jeśli potrzebujecie Państwo dodatkowych informacji, proszę o kontakt:

Możemy napisać dla Was dowolne rozszerzenie - złożone analizy danych oraz programy automatyzujące pracę.

Zastanów się ...

Jeśli często siedzisz godzinami analizując dane pochodzące  z różnych zestawień Subiekta, wspomagając się kalkulatorem i kawą.... - nie trać więcej czasu - skontaktuj się z nami !!!

Jeśli ciągle tracisz czas na wklepywanie dłuuuugich dokumentów, a następnie na znajdowanie w nich błędów.... - nie trać więcej tego czasu - skontaktuj się z nami !!!

Jeśli Twoi pracownicy tracą czas na ciągłych aktualizacjach cen towarów, na zastanawianiu się co warto zamówić u dostawcy czy na analizowaniu danych z poprzednich okresów.... - nie daj im tracić więcej tego czasu - skontaktuj się z nami !!!

Jeśli czujesz, że powtarzane przez Ciebie czynności zabierają Ci cenny czas, który mógłbyś spożytkować w inny sposób (np. czas dla Rodziny, rozwój firmy) .... - nie trać więcej tego czasu - skontaktuj się z nami !!!

Setki naszych Klientów odzyskało wiele cennego czasu, przerzucając żmudne i  powtarzające się czynności, na nasze programy.

Dołącz do nich już dziś !