Rozszerzenia do programu Subiekt 5

Podstawową działalnością firmy NetSetup jest tworzenie dodatków do oprogramowania firmy InsERT. W tym dziale znajduje się ogólny opis i przykłady gotowych rozszerzeń dla programu Subiekt 5 / Subiekt 5 Euro.

 

Proszę zapoznać się w przykładowymi rozszerzeniami (wybór w menu po lewej).

 

Rozszerzenia programu Subiekt 5 mogą posiadać bardzo zróżnicowaną funkcjonalność, w szczególności:

 

  • Moduły analizujące dane Subiekta.

Wynik analizy może być widoczny w postaci tabelarycznej, w formie czytelnego raportu tekstowego, zapisany w pliku DBF lub TXT/CSV.

Nasze moduły analizujące dane pozwalają na  obróbkę danych o dowolnym stopniu komplikacji.

 

  • moduły automatyzujące procesy związane z pobieraniem danych z programu Subiekt 5.

Programy tego rodzaju pozwalają na eksport danych z programu Subiekt 5 do dowolnego formatu. Może to być eksport towarów do sklepu internetowego, eksport dokumentów do odbiorcy lub eksport raportów do producenta/dystrybutora.

Proces eksportu jest optymalizowany pod względem wydajności i ilości przesyłanych danych (np. eksport różnicowy).

  • moduły automatyzujące procesy związane z zasilaniem danymi programu Subiekt 5

Tutaj można wyszczególnić programy importujące dane do programu Subiekt 5 (np. z oprogramowania firm trzecich) celem szybkiego rozpoczęcia pracy po zmianie programu magazynowego (import kartotek kontrahentów, kartotek towarowych, stanu magazynowego) oraz wykonywanie cyklicznych importów danych pochodzących z zewnętrznych źródeł  - np. import faktur zakupu od dostawcy, import zamówień ze sklepu internetowego.

 

Można tutaj również zwrócić uwagę na możliwość automatycznego generowania dokumentów w programie Subiekt 5 na podstawie danych zawartych w programie Subiekt 5. Przykładowo można utworzyć automatycznie zamówienie do dostawcy na podstawie aktualnych stanów magazynowych i stanów minimalnych lub obrotów w okresach poprzednich.

 

 


 

Jeśli powtarzasz cyklicznie jakąś czynność związaną z programem Subiekt 5 lub po prostu chcesz sobie ułatwić życie - skontaktuj się z nami !!!

 

Zobaczymy co da się zrobić - na pewno nie pożałujesz !!!