Rozszerzenia do programu Subiekt GT i Subiekt GT Sfera

Podstawową działalnością firmy NetSetup jest tworzenie dodatków do oprogramowania firmy InsERT, w szczególności dla programów :

  • Subiekt GT
  • Subiekt GT Sfera
  • Subiekt 5 / Subiekt 5 Euro
  • Subiekt 4 Mega

 

<<< ------------ Proszę zapoznać się w przykładowymi rozszerzeniami (DEMA dostępne na dole stron z opisami programów).

 

Rozszerzenia programów z linii GT mogą posiadać bardzo zróżnicowaną funkcjonalność, w szczególności:

 

  • Moduły analizujące dane Subiekta.

Wynik analizy może być widoczny w postaci tabelarycznej, w formie czytelnego raportu graficznego (z możliwością jego modyfikacji - wbudowany Report Designer !!!), zapisany w pliku DBF/TXT/CSV oraz XLS (wraz z automatycznym uruchomieniem arkusza kalkulacyjnego).

Nasze moduły analizujące dane wykorzystują zaawansowane oprogramowanie bazodanowe pozwalające na pobieranie wstępnego wyniku z serwera SQL i następnie wielostopniową obróbkę na stacji roboczej.

Wieloletnie doświadczenie w analizowaniu danych z programów Subiekt (4 i 5) pozwala na obróbkę danych o dowolnym stopniu komplikacji.

 

  • moduły automatyzujące procesy związane z pobieraniem danych z programu Subiekt GT.

Programy tego rodzaju pozwalają na eksport danych z programu Subiekt GT do dowolnego formatu. Może to być eksport towarów do sklepu internetowego, eksport dokumentów do odbiorcy lub eksport raportów do producenta/dystrybutora.

Proces eksportu jest optymalizowany pod względem wydajności i ilości przesyłanych danych (np. eksport różnicowy), a programy działają w sposób interaktywny lub wsadowy (automatycznie bez ingerencji użytkownika).

 

Najczęściej tworzymy eksport do formatu CSV. Nasze programy tworzą tego rodzaju pliki na podstawie szablonów - co pozwala użytkowniki końcowemu na modyfikację formatu eksportu we własnym zakresie !!! Możliwy jest również eksport do DBF, XLS i XML.

 

  • moduły automatyzujące procesy związane z zasilaniem danymi programu Subiekt GT

Tutaj można wyszczególnić programy importujące dane do programu Subiekt GT (np. z oprogramowania firm trzecich) celem szybkiego rozpoczęcia pracy po zmianie programu magazynowego (import kartotek kontrahentów, kartotek towarowych, stanu magazynowego) oraz wykonywanie cyklicznych importów danych pochodzących z zewnętrznych źródeł  - np. import faktur zakupu od dostawcy, import zamówień ze sklepu internetowego.

 

Można tutaj również zwrócić uwagę na możliwość automatycznego generowania dokumentów w programie Subiekt GT na podstawie danych zawartych w programie Subiekt GT. Przykładowo można utworzyć automatycznie zamówienie do dostawcy na podstawie aktualnych stanów magazynowych i stanów minimalnych lub obrotów w okresach poprzednich.

 

Programy z tej grupy mogą wymagać aktywnej Sfery dla Subiekta GT.

 

 

 

  • Dodatkowa funkcjonalność
Nasze programy potrafią o wiele więcej !
Mamy przetestowane i sprawdzone rozwiązania automatyzujące procesy związane z :
- wysyłką emaili
- transferem plików na serwery FTP
- pobieraniem danych z internetu
- wysyłaniem SMSów
- kompresją danych

Nasze programy mają jednocześnie bardzo skromne wymagania.
Wystarczy jedynie system Windows.
Nie są wymagane żadne pakiety typu .Net Framework

 

 

Jeśli powtarzasz cyklicznie jakąś czynność związaną z programem Subiekt GT lub po prostu chcesz sobie ułatwić życie - skontaktuj się z nami !!!

 

Zobaczymy co da się zrobić - na pewno nie pożałujesz !!!